Hakkımızda

Biz Kimiz?

Firmamız, her geçen gün artan tecrübesi ile bugüne dek sac kesim, büküm ve plazma çalışmaları gerçekleştirmekte, teknoloji ve müşteri memnuniyetinin önemini kendisine ilke edinmiş konusunda uzman bir firmadır. Bünyemizde bulunan konusunda tecrübeli kadromuz ile ilk günkü gibi heyecan ve disiplinle devam etmektedir.

 

Firmamız, müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet ve güvene dayalı iş birliği, ekonomik çözümler ve zamanında yapılan teslimatla bütünleşmiştir. Tüm hizmetlerinde toplam kalite yönetimi felsefesine uygun olarak müşteri memnuniyetini esas almıştır. Müşteri memnuniyetinin önemli olduğunu bilen Abi Metal, süreklilik için önce kalite felsefesi ile çalışmalarını sürdürmekte ve içinde bulunduğu sektörde her zaman kaliteyi arttırmayı hedefleyerek, sizlere en iyi hizmeti sunmaya zevk ve heyecanla devam etmektedir.

 

Siz de firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak ve çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için bize ulaşabilir, yapacağımız görüşmenin ardından çalışmalarımızdan faydalanabilir ve Abi Metal farkını yaşayabilirsiniz.